Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2016, 13:01   #25
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Obszczyfurtek porzegnał się grzecznie bełkocząc coś z "kurwami" włącznie i rozłączył się. Spojrzał na Heńka i Ryśka, oraz przypomniał sobie kartkę z niedokończonym numerem telefonu w domu.
Szykował się seans spirytualny z przywoływaniem pomroczności włącznie, gdzie każdy z nich mógł zrobić za medium.
Na wszelki wypadek zaczął stukać sms z adresem i numerem telefonu, by nie zapomnieć po zahlaniu. Oczywiście na koncie nic nie miał nie mogąc wysłać sobie lub Kociębie, ale w kopiach roboczych zostało.

- W życium nie malował, nie wiem - rozłożył bezradnie ręce. - Ale mam teorię naukową. - Zamyślił się.
Mirek był znanym naukowcem-laborantem, co z tego, że w temacie nauk o płynach mózgojebnych i wątrobobójczych. Ktoś mu nieprzychylny rozpuszczał nawet plotki o badaniach i eksperymentach nad paliwem lotniczym.
Co było jawnym kłamstwem.

Choć tylko dlatego, że Obszczyfurt po prostu nie miał dostępu do takich specyfików.
- Ostatnio miałem takie jebnięcie mroczków i zejście, wraz z utrata sporej części filmu jak robiłem eksperymenta z acetonem - Powiedział kierując się za resztą w kierunku Grackiej Osiemnastki. - W kuchni tym śmierdziało, może to to?
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 03-02-2016 o 13:22.
Leoncoeur jest offline