Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-02-2016, 19:07   #6
Kanra
 
Kanra's Avatar
 
Reputacja: 1 Kanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znanyKanra wkrótce będzie znany
LeiLa jadąc taksówką zastanawiała się po co ogóle odpowiadała na tą wiadomość. Faktycznie, większy dom przydał by jej się ale jaka była szansa że faktycznie ktoś chciał tak po prostu oddać dom nieznajomej. Do tego na za tydzień miała do oddania dość skomplikowany program i nie miała czasu na takie idiotyczne zabawy. Do tego jeszcze padało. Wreszcie dojechali, Lirael zapłaciła i zakładając na głowę czarno-zielony kaptur swojej bluzy poszła szybkim krokiem w stronę grupy ludzi która zebrała się przy drzwiach budynku.

-Siema, mówcie mi LeiLa- powiedziała dziewczyna i weszła za wszystkimi do budynku.

Nie jest tak źle jak myślałam. Trochę kurzu ale spałam już w gorszych miejscach, pomyślała.
Rozejrzała się dokoła. Zdziwił ją i zaniepokoił widok dziewczynki. Wyglądała podejrzanie, tak samo starszy mężczyzna. LeiLa podeszła do pierwszego popiersia i zaczęła szukać podsłuchu, tak z przyzwyczajenia, potem dokładnie przebadała drugie popiersie ale nic nie znalazła. Wzruszyła ramionami i poszła za mężczyzną który nazywał się Darren
 

Ostatnio edytowane przez Kanra : 04-02-2016 o 21:06.
Kanra jest offline