Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2007, 11:25   #13
Radosław
 
Reputacja: 1 Radosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwu
Cyber to gra, dla twardzieli, łatwiej tu o śmierć, przecież nikt nie jest szybszy od kuli. Tu wszystko toczy się szybko, dla niektórych za szybko, wszystko jest prawdziwsze, straszniejsze, żywsze i myślę, że to niektórych przeraża. Trzeba się do tego przyzwyczaić, moda zatacza błędne koło z doświadczenia wiem, że miecze się przejadają i gracze znów sięgają po gnaty. To całkiem normalne, dla mnie Cyber jest genialny, nikt tu nie stoi i nie macha przed sobą mieczykiem, gdy krwawisz to k… krwawisz i tyle, jesteś kimś i już, korpy to ścierwa i możesz się im wreszcie postawić. Wszystko jest piękne. Z chęcią zasilę szeregi tych, którzy wiernie stoją na straży tego systemu na forum. Cyber żyje i ja jestem tego przykładem. Sheolo nie załamuj rąk, bo to nie wypada, zapomniałeś już, że poza jest wszystkim. Jak będziesz szukał ekipy do Cycera to daj znać, a stawie się na wezwanie.
 
__________________
W ferworze walki, na polu bitwy jakim jest życie obronną ręką wychodzą tylko Ci, których serca nie potrafią klęknąć przed nieprawością.
Radosław jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem