Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2016, 20:13   #3
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Polecam sklep wysyłkowy Wydawnictwa Copernicus. Warto też zajrzeć na przykład na Rebela. Mają książki, których na przykład w Copernicusie nie ma.


Ingwar:
Bardzo mnie cieszy, że 3 edycja nie będzie wydawana. Nie kupię jej nawet jakby była po polsku i dopłacali do podręcznika. Martwi mnie, że nie ma szansy na ukazanie się po polsku choćby Realm of the Ice Queen, Tom of Salvation i innych. Bardzo głupi pomysł obecnego posiadacza praw autorskich polegający na spuszczenie szlabanu na starsze wersje. Nie opłaci im się to.

Co do Gotreka i Felixa to oczywiście kupię, ale konwencja "zabili go i uciekł" już mnie od dawna bawi. Biorąc pod uwagę czego ta dwójka do tej pory dokonała to w ostatniej pozycji z serii nie pozostanie im nic innego jak zabicie wszystkich bogów chaosu i zamknięcie własnymi rękami oka chaosu.
 
Ulli jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem