Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-02-2016, 21:35   #2
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
Cześć!

Zaintrygowało mnie to zdanie:
Cytat:
Do tego tropiciel na pół etatu i złodziejka która jest już właściwie BN-em.
Tworzenie postaci mnie przytłacza. Bardzo dobrze rozpisany system. Poza tym problem z rekrutacjami uzupełniającymi polega na trudności z wprowadzeniem nowego do zgranej już grupy. Natomiast chętnie bym przejął takiego BNa. Przeczytałbym kilka postów jak była prowadzona i może bym podołał. W najgorszym razie, gdybym się nie sprawdził to dalej miałbyś BNa. Nikt by nic nie stracił. Jak się na coś takiego zapatrujesz?

Odnośnie tego co jest na samym dole rekrutacji:
Mechanikę lubię. Googledoc może być. Ciebie jak najbardziej lubię. Uwielbiam ryzyko Konfliktów z MG nie lubię, natomiast co do graczy może nie, ale już z postaciami nie wykluczam Do tego bywam złośliwy. Zresztą oceń sam. Na razie grałeś w jednej sesji którą prowadziłem i u Lomira gramy razem. Może moja postać z powodu różnic światopoglądowych nie jest zbyt blisko związana z Liliusem, ale konfliktem bym tego nie nazwał.
 
Ulli jest offline