Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-04-2007, 22:08   #10
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
To i ja zgłaszam się.
A oto propozycja krótkiego posta.

Stopniowo narasta mgła. Co raz słyszycie jakieś kroki, głosy a może wam się tylko wydaje? Nie jesteście w najlepszych humorach. Drow patrzy podejrzliwie na Minotaura a Minotaur na drow'a. Po głowie biegają wam paniczne myśli czy aby na pewno oni są moimi towarzyszami a nie wrogami. Jedynie paladyn idzie przed siebie bez wątpliwości, jako jedyny nie zastanawia się nad tym, że możecie umrzeć i to straszliwszą śmiercią. Zastanawiacie sie czy na prawdę osoba którą zabije Cień traci duszę.

Kilka zasad do których będziecie musieli się dostosować (o ile mnie przyjmiecie):
1. Jesteście śmiertelni i możecie się o tym szybko przekonać
2. Wymagam posta co najmniej raz dziennie.
3. Walki itp. inscenizuje sam (wiem, że wtedy zrobiliście to po to żeby sesja nie upadła).
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]
Szarlej jest offline