Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2007, 12:02   #1
Radosław
 
Reputacja: 1 Radosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwuRadosław jest godny podziwu
[Dzikie Pola] Jednostki Wojskowe

Witam Wszystkich Waszmości

Temat sam mówi za siebie, ale w kwestii wyjaśnienia, chce żeby znalazły się tu różne opisy jednostek np. Tatarów, kozaków, czy husarii, albo piechotę wybraniecką. Wiem, wiem że w podręczniku są opisy, ale mi chodzi o bardziej rozbudowane, nie kilka zdań, mogą to też być ciekawostki, które poszerzą naszą wiedze. Da to większe pole do popisu i poprawi jakość gry zarówno MG jak i graczy. Sam postaram się, co jakiś czas zamieszczać jakieś informacje na ten temat. Mam nadzieje, że również inni przyłączą się do pisania, być może dane przydadzą się także do innych systemów, co by mnie bardzo ucieszyło.

Pozdrawiam hreczkosiej Radosław
 
__________________
W ferworze walki, na polu bitwy jakim jest życie obronną ręką wychodzą tylko Ci, których serca nie potrafią klęknąć przed nieprawością.
Radosław jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem