Wątek: Gra Paragrafowa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2016, 18:35   #1
Ymroddiad
 
Ymroddiad's Avatar
 
Reputacja: 1 Ymroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodze
Gra Paragrafowa

Witam wszystkich serdecznie.

Szukam pewnej grupy ludzi z umysłami pełnymi pomysłów. Jeżeli jesteś GM lub po prostu masz głowę do przygód to piszę właśnie do Ciebie!

Będę się streszczał. Chcę stworzyć grę paragrafową. Podejmowałem się wielu prób napisania czegoś takiego ale w końcu doszedłem do wniosku, że nie jestem w stanie tego zrobić sam. Przynajmniej nie na taką skalę. Pisać potrafię, od dawna piszę opowiadania większe i mniejsze ale brak mi pomysłów. Główny koncept jest - ma to być luźne podróżowanie po mapie i wykonywanie zadań, nie takich jak w wielu prostackich grach komputerowych ale naprawdę rozbudowanych kampanii. Intrygi, pościgi, tajemnice wysoko postawionej magnaterii etc.

Dlatego szukam ludzi którzy mają głowę do przygód w uniwersach fantasy. Jeżeli znajdzie się ktoś zainteresowany proszę pisać poniżej a razem wszystko ustalimy. opiszę jak wygląda świat, jakie rasy w nim występują itd. Jeżeli kogoś nie interesuje współpraca a ma jakiś pomysł to może też go tutaj napisać a na pewno weźmiemy go pod uwagę.
 
Ymroddiad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem