Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-04-2007, 15:33   #4
Panda
 
Reputacja: 1 Panda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodniePanda jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wiktoria
Gdy usłyszałam słowa chętni wystąp wyszłam przed szereg nie patrząc nawet kto wystąpił zaraz za mną. Gdy już cała szóstka znalazła się przed mistrzami oparłam się leniwie na mojej włóczni.
-No cóż...-odezwała się Lirael- Jeśli macie jakieś pytania, albo prośby to powiedzcie nam je teraz.
Pierwsza odezwała się kobieta o czerwonych włosach. Zapytała co się w ogóle wydarzyło. Kolejne pytanie zadał anioł. Pytania dobre, wnoszące wiele do sprawy, lecz te ostatnie... Anioł i pyta o wynagrodzenie... Normalnie szczęka mi opadła...
-Moi przedmówcy zadali wszystkie dręczące mnie pytania.- powiedziałam czystym i pięknym głosem.
Spojrzałam na Anioła, który tak bardzo pragnął wynagrodzenia. Zrobiło mi się go żal...
-W sumie mam jedno pytanie, można już iść?- spytałam znudzona.
 

Ostatnio edytowane przez Panda : 28-04-2007 o 15:48.
Panda jest offline