Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-02-2016, 22:18   #1
Bergan
 
Bergan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłość
[Storytelling, fun-fantasy] Harde Pionchy

Dobra, dorzucam do pieca. Żeby mieć oficjałkę za sobą przedstawiam zasady:

1. 3 graczy max
2. nie mam preferencji, co do ras, klas postaci, ekipunków - postaci mają być ciekawe! Przykładowo - gnom barbarzyńca o wadze 150 kg uzbrojony w nakaz sądowy +3. Stwórzcie postać, na którą bedziecie mieli pomysł, a nie po kilku turach stracicie wenę.
3. warunki rekrutacji: karta postaci z historią, opisem wyglądu, ekwipunku. Wysyłać te wypociny na e-mail: lucas.grabek@outlook.com. Termin końca rekrutacji 25 lutego 2016 lub do wyczerpania zapasów. Po uzyskaniu pełnego składu poinformuję o dacie startu przygody! Tylko napiszcie to jakąś wyraźną czcionką, a nie Webdingsami, ok?
4. Zero mechaniki, logiki, podejmujemy pełen dyskurs poznawczo-behawioralny (cokolwiek to by miało znaczyć). Tempo, myślę, 1-2 odpowiedzi na dzień, bo muszę kiedyś pracować i zrobić sobie kanapki.
5. świat oparty mniej więcej na czymś, a'la Świat Dysku, ale nie identyczny. Pełna dowolność w interpretacji i wymysłach.

Jakies 2 karta temu prowadziłem tutaj tego typu przygodę pt. Jest przaśnie, ale gracze doznali pomroczności jasnej w wyniku dekapitacji. Niestety, ale zaniemogli i wszystko zdechło. Szukam twardzieli, którzy wytrzymają tempo, jak podczas picia na wiejskim weselu z wujkiem Zdzichem. I co najważniejsze humor, humor, humor!

Chętni?!
 
__________________
- Sir, jesteśmy otoczeni!
- Tak?! To wspaniale! Teraz możemy strzelać w każdym kierunku!

Ostatnio edytowane przez Bergan : 19-02-2016 o 17:07. Powód: bo tak!!!...literówka...
Bergan jest offline