Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-04-2007, 06:10   #2
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
Question Parę pytań...

Witam!

Pomysł ciekawy, bardzo też staranny pierwszy post rekrutacyjny. Mam natomiast parę pytań:

1) Czy kiedyś już prowadziłeś na forum? Jeśli tak, czy gdzieś to można zobaczyć?
2) Akcja - jak rozumiem, kiedy się dzieje na ziemi - dzieje się w Japonii. Czy nasze postacie będą sobie 'sanować' i przestrzegać pewnego rodzaju japońskiej etykiety?
3) Karta postaci:
a) Zawód uczeń - dopuszczalny?
b) Czy w biografii można wpisać sobie znane nazwisko? (Np. ktoś z czterech wielkich rodzin?)
c) Prawdziwa forma zanpakutou, to, jak rozumiem, ani shi-kai, ani ban-kai, czy tak?
4) Statystyki:
a) czy można prosić o podanie przykładu rozpiski statystycznej paru postaci z Bleach? Przyznam, najbardziej ciekawi mnie rozdział reiatsu i ciśnienia duchowego.
b) czy można prosić o podanie skali statystyk: 1 to kiepsko, ale czy np. dobrze to 3, 4 czy 8? A maksimum to? Chcę być w czymś świetny, to 6 (celujący?) czy np. 10 jest dobrą wartością?
5) Klasy:
a) co można zdziałać kidou? czy ew. wymyślanie własnego wchodzi w grę?
b) poza skakaniem po dachach i flash stepem jest coś jeszcze w hohou?
c) I czy na umiejętności też dostajemy punkty do rozdziału (czy to owe 15)?
d) czy shinigami zastępczy może być?
e) jeśli dobrze rozumiem, shinigami na początek nie mają specjalnej umiejętności, czy tak?
6) Wiedza o Soul Society i innych elementach świata, od czego zależy jaką moja postać będzie miała? Chodzi tu o okreslenie, czy moja postac wie co to takiego Arrancarzy, czy zna podział Pustych, co wie o Menos Grande (a. Niebezpieczny, chyba Hollow, czy b. groźny Hollow, czy może z. Najniebezpieczniejszy Hollow, dzieli się na takie rodzaje, załatwia się tak, spotyka tu, wywołać tak, podrażnić w inny sposób, zaskakuje go atak śmaki).
7) Od czego zależy jak dobrze ukrywam swoje reiatsu? I co jeśli moja postać prowadzi z kimś dialog, też czekamy na kolejność wpisów, czy nie?

pozdrawiam serdecznie,
Tammo
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline