Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2016, 15:09   #17
Lord Cluttermonkey
 
Lord Cluttermonkey's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputacjęLord Cluttermonkey ma wspaniałą reputację
Dzięki wszystkim za odpowiedzi (nagrodziłem zresztą reputacją). Na chwilę obecną zaopatrzyłem się w końcu w Ed Greenwood Presents Elminster's Forgotten Realms i muszę przyznać, że takiego podręcznika brakowało - opisu Zapomnianych Krain z perspektywy zeropoziomowego bohatera niezależnego. Cudowne remedium na disneylandowe podejście do settingu - teraz nie dziwię się, jak Ed wspominał w wywiadach, że jego domowa kampania jest o wiele mroczniejsza niż to, co można przeczytać w oficjalnych podręcznikach.

Za to za zasady czy to PF czy D&D 3.5 wciąż się nie zabrałem - ciężko znaleźć motywację do tak opasłych tomiszcz... Ktoś czasem nie mistrzuje tego w Trójmieście?
 
Lord Cluttermonkey jest offline