Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2016, 23:17   #3
Stalowy
 
Stalowy's Avatar
 
Reputacja: 1 Stalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputacjęStalowy ma wspaniałą reputację
Będąc bardzo prostym krasnoludem Algrim rozważał życie w prostych kategoriach. Chwały, przygody i zarobku. I szczerze mówiąc propozycja pracy brzmiała interesująco. Chwała, zarobek. Tylko metody rekrutacyjne mu się bardzo nie podobały.

Algrim Alriksonn był zwalistym krasnoludem. Lata wojowania, obżerania się i chlania zrobiły swoje nabijając coraz bardziej posturę byłego Zabójcy. Teraz mógł już sobie odpuścić polowanie na godnego przeciwnika, ale tak naprawdę... tak naprawdę nie mógł odzwyczaić się od życia przepełnionego polowaniem na bestie.

- Wyjaśnijmy coś sobie, umgi. - warknął głośno Alrik - Po pierwsze, obraziłeś mnie skoro mając uczciwą propozycję postanowiłeś mnie faszerować trucizną, zamiast po prostu mi to zaproponować. Po drugie, obraziłeś mnie dolewając tego swojego ścierwa do piwa, które chujowe było to jednak było piwem. Po trzecie, podpadłeś mi, bo miałem już nakręconą robotę i wisisz mojemu toporowi i mnie kilkadziesiąt żywotów pierdolonych grobi.

Krasnolud wziął jeszcze raz bukłak z winem i wydoił go do końca. Zrobiło się trochę znośniej, co nie zmieniało pewnego zasadniczego faktu. Cisnął bukłak z powrotem na miejsce sprawdził swoje rzeczy po czym podsunął się do kozła na którym siedział domniemany Wilk Morski.

- I po czwarte... DAŁEŚ MI NA JEBANEGO KLINA JEBANE WINO! CHCESZ W ZĘBY, CHCESZ KURWA?! - Alrik zerwał się z miejsca, aż zatrzęsło wozem i chwycił człowieka za ubranie, szarpiąc go niemiłosiernie - GADAJ KURWA CO TO ZA ROBOTA, ALBO KONIOWI ŁEB URWĘ I W DUPAL CI WPAKUJĘ!
 
Stalowy jest offline