Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2016, 13:19   #11
Pablo0220
 
Reputacja: 1 Pablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodzePablo0220 jest na bardzo dobrej drodze
Witam. Pokrótce przedstawię, o co chodzi — na ostatnich sesjach na jednego z BG nałożone zostało piętno samego Mefistofelesa, polega ono na tym, że w ciągu roku musi wykonać trzy ohydne zadania. Postać jednak, zamiast wykonać wole władcy ósmej postanowiła poszukać innego, dobrego rozwiązania na wyjście z kłopotów. Tak narodził się pomysł na dłuższą kampanię. Kapłani ze świątyni Selune wyszli z pomocą i mogą przyzwać aspekt Mefistofelesa w trakcie Święta Księżyca (Faerun). BG do tego czasu mają zebrać drużynę do walki. Chcemy przywrócić do życia potężnych herosów z zamierzchłych czasów (czyli nasze pierwsze postaci, gdy zaczynaliśmy przygodę z DnD, ale na 20 poziomie). Chodzi po prostu o to, żebyśmy mieli jakiekolwiek szansę, gdyż drużyna średnio jest na 12 poziomie, a Mefisto ma skale wyzwania 29 – nie wiem jak będzie wyglądał aspekt zaproponowany przez MG. Inaczej mówiąc w trakcie walki każdy poprowadzi dwóch śmiałków. Moim zadaniem jest przygotować postać czarującą na 20 poziomie (będzie jeszcze Paladyn, Wojownik i Kapłan). Mam tutaj sporą swobodę, dlatego chciałbym zapytać was o kilka rzeczy.

1. Odwieczny problem jaką klasę wybrać. Czarodzieja czy zaklinacza, bardziej przemawia do mnie ta druga, może rzucić więcej zaklęć a co do ich ilości i tak wiemy z kim będziemy walczyć więc można się jakoś ukierunkować z wyborem czarów.
2. Czy jest jakaś klasa prestiżowa warta uwagi.
3. Czy są jakieś skuteczne czary w innych księgach.
4. Ogólnie jak przygotować się do takiej walki.
 
Pablo0220 jest offline