Wątek: Mechawojownik
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2016, 11:49   #1
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Mechawojownik

Jak w temacie. Pod początek roku widziałem jakiś post zainteresowanego - kiedyś grałem w ten tytuł figurkowo, kiedy jeszcze do dywanu z drabiną się podchodziło, stąd nostalgia mnie napadła. Ciekawe, czy jest więcej napaleńców na stosunkowo nieznaną i niszową rozrywkę w całkiem rozbudowanym i dosyć szczegółowo opracowanym settingu.

Uniwersum Mechawojownika to świat sci-fi bez obcych ras(tylko ludzie).XXXIw. Loty kosmiczne, galaktyka zasiedlona i zaludniona, targana wojnami prowadzonymi przy pomocy zaawansowanych maszyn bojowych zwanych Mechami, pilotowanymi przez elitę rasy ludzkiej.

Mechanika - Mechwarrior 3ed (tzw. Classic). Ciężko powiedzieć, czy na potrzeby PBF nie ograniczę jej do niezbędnego minimum, skupiając się na opisach akcji. Będzie można nieco popisać.
Sesja - raczej wojskowa. Maniacy wszelkiego typu strzelanek i krzesełkowych taktyków nie powinni być rozczarowani. Chętni na nieco bardziej skomplikowaną grę, również - bo świat jest specyficzny i daje mi spore pole do popisu jeśli chodzi o scenariusz który wciąż ewoluuje by zadowolić jak najszersze grono forumowiczów. Zwłaszcza, że na pokazaniu świata szerzej będzie mi zależało.
Pełne równouprawnienie - Mechawojownicy to jak piloci myśliwców - nie liczy się krzepa, a refleks i spryt a tego paniom nie brakuje. Liczę więc na zainteresowanie również pań.

Rekrutacja ruszyłaby pewnie gdzieś po wielkanocy - po prostu badam temat czy byliby chętni.
 

Ostatnio edytowane przez Asmodian : 04-03-2016 o 11:53.
Asmodian jest offline