Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2016, 08:57   #3
PanDwarf
 
PanDwarf's Avatar
 
Reputacja: 1 PanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputacjęPanDwarf ma wspaniałą reputację
Warhammer typ: kampania

Z chęcią bym zagrał u MG, który czerpał by garściami z księgi spaczenia i drzemiący w niej potencjał wykorzystał w pełni. Oczywiscie jako przeciwnikow.
- Stawiałby na szczegółowe opisy nie rezygnując z mechaniki przy tym BA! Nawet ja rozwinął dodając do swojego arsenału i graczy mechaniczne konsekwencje obrażeń i wymóg ich leczenia. Co urealniło by troszkę grę.
- Korzystałby z zasady ze zbrojowni o niszczącym się ekwipunku. Topór rozpruje przy mocnym ciosie kolczugę, która trzeba załatać gdyż przy kolejnym ciosie w to miejsce ochrona będzie miała ujemne modyfikatory, czy też tarcza nie jest magiczna bariera niczym u Kapitana Ameryki tylko także ma swoja wytrzymałość.
Jeżeli ktoś czuję ten klimat tak jak ja, świetnie będzie wiedział o co mi chodzi i więcej tłumaczyć nie trzeba.


Moje nadzieje są płonne jednak może, a nóż kiedyś się ktoś trafi.
 
__________________
# Kyan Thravarsson - #Saga Kapłanów Żelaza by Vix -> #W objęciach mrozu by Kenshi -> #Nie wszystko złoto, co się świeci by Warlock
# Thravar Griddsson R.I.P. - #Żądza Zemsty by Warlock

Ostatnio edytowane przez PanDwarf : 07-03-2016 o 19:50.
PanDwarf jest offline