Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2016, 12:22   #10
Ryo
 
Ryo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ryo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputacjęRyo ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ardel Zobacz post
Jaką przewidujesz długość postów
Jako że preferuję jakość nad długością posta, ale nie jestem fanem jednolinijkówek, to paręnaście zdań, z których coś wynika, a nie jest czystym laniem wody, zupełnie mnie zadowala. Mniejsza ilość też może być; ważna jest jakość posta.
Druga sprawa to taka, że sesja odbywa się w docu, toteż wstawianie posta często sprowadza się do podziału treści między graczy. :>

Cytat:
Napisał Ardel Zobacz post
i częstość pisania?
Można założyć, że jest to ok. dwa tygodnie na turę (ewentualnie plus kilka dni), niemniej nie trzymam się tak ściśle tego terminu - stąd nie przewiduję dokładnego, konkretnego czasu na odpis.
Częstość postowania zależy bardziej od aktywności graczy bądź tego, czy MG ma wenę i czas, by napisać posta.
Jak jest możliwość, że mogę w danym terminie spóźnić się z postem lub jak coś mi wypada - daję znać.
 
__________________
Every time you abuse Schroedinger cat thought's experiment, God kills a kitten. And doesn't.

Na emeryturze od grania.
Ryo jest offline