Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2016, 22:06   #3
Ymroddiad
 
Ymroddiad's Avatar
 
Reputacja: 1 Ymroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodze
Fantastycznie Mam jeszcze dwójkę graczy z poza lastinn więc to ma szanse się udać. Jeszcze pięć osób. Przygotowałem jeszcze jedną mapę dla sześciu więc wystarczy trójka, nawet dwójka jeśli się uprzeć.

Jeżeli masz jakąś koncepcję to możesz się nią tutaj podzielić. Tak samo jeśli masz jakieś pytania to pisz. Może zwrócisz mi uwagę na to co powinienem jeszcze dopisać żeby zobrazować sytuację?

Ja tez będę zadawał Tobie i innym mnóstwo pytań. Np. Jeżeli będziesz grała kobietą to czy w twoim państewku dziedziczenie następuje po linii żeńskiej a może sama zagarnęłaś władzę?
 
Ymroddiad jest offline