Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2016, 23:25   #5
Ymroddiad
 
Ymroddiad's Avatar
 
Reputacja: 1 Ymroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodzeYmroddiad jest na bardzo dobrej drodze
Stworzyłem tą rasę tak bo nie chciało mi się robić dodatkowej mechaniki czyli właśnie starości :P W mojej osobistej koncepcji elfy tez nie są nieśmiertelne. Generalnie chciałem, żebyśmy wszyscy razem ustalili kulturę. a dokładniej kązdy z graczy by opisał czy w jego państwie występuje np. system kastowy, jaki jest rodzaj sukcesji, typowe ubrania, język państwowy itp.
otóż w rejonie w którym będziecie grac istniało kiedyś jedno wielkie państwo rządzone przez królowa matkę jednak państwo się dawno temu rozpadło na mniejsze którymi teraz będziecie kierować. Co się dokłądnie stało - ustalimy.
Ponadto tradycją wśród elfów jest oddawanie drugiego i czwartego syna na wojownika, armie elfów są niewielkie ale niezwykle zdyscyplinowane i doświadczone. no trzysta lat codziennych dziesięciogodzinnych treningów robią swoje
W mojej koncepcji są naleciałości od elfów tolkienowskich (których nie lubię ale podoba mi się ich styl) oraz ludzi dalekiego wschodu z odrobinką celtów. Nie są to istoty bezwzględnie dobre ani bezwzględnie złe. ich główną cechą niestety jest arogancja wobec ludzi których uważają za podgatunek, w tym uniwersum ludzie żyją jeszcze w jaskiniach. Jednak to ma się zmienić.

Nie wiem czy taką odpowiedź chciałaś ode mnie otrzymać...
 
Ymroddiad jest offline