Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2016, 18:36   #4
Karmazyn
 
Karmazyn's Avatar
 
Reputacja: 1537 Karmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłość
Piętro zerowe: Test pozycyjny

Wieża przyjęła w swoje wnętrze kolejne pokolenie regularnych. Nie było przy tym fajerwerków, przelotów meteorytów, niezwykłych zjawisk atmosferycznych, ani innych niecodziennych wydarzeń. Wszystko odbyło się banalnie prosto i szybko. Osoby, które zdały test wstępny, znikały ze swoich światów i pojawiały się w pokojach na parterze Wieży. Pomieszczenia różniły się między sobą rozmiarem i umeblowaniem. Dany pokój dostosowany był do potrzeb i preferencji regularnego, który się w nim znajdował. Skąd twórca znał te wymogi, było jedną, wielką niewiadomą. Wszystkie pomieszczenia miały jednak ze sobą dwie wspólne rzeczy. Nie było możliwości wyjścia z nich oraz na jednej ze ścian znajdował się wyłączony ekran, o rozmiarach dostosowanych do regularnego – od 21 do nawet 100 cali.

Gdy wszystkie istoty doprowadziły się do stanu mogącego uchodzić za normalny, ekrany nagle się uruchomiły. Na ich powierzchni można było zobaczyć obraz młodej, humanoidalnej kobiety.

[media]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/d4/47/22/d4472228d73c79986cc2ef88fe07dd13.jpg[/media]

Kobieta ubrana była w biały strój. Był tak spasowany, że odsłaniał twarz, kawałek szyi i palce u dłoni. Miała brązowe, krótko obcięte włosy. Niektórym przywodziła na myśl kapłankę.
Z nieznanego źródła dobiegł głos, mogący należeć do niej. Słowa, które wypowiedziała, zostały wypisane również na ekranie.

Cytat:
Witaj w Wieży Boga. Jestem Yshio, administratorka parteru Wieży.
W Wieży znajduje się pięć pozycji bitewnych. Za chwilę odbędzie się test, która zostanie przypisana Tobie. By uniknąć nieszczerego udzielania odpowiedzi, nazwy i opis pozycji zachowam na razie dla siebie. Informacje o nich zostaną podane, po zakończeniu testu. Proszę odpowiadać na pytania zgodnie z prawdą. Odpowiadać proszę ustnie. Dziękuję za współpracę.
Obraz kobiety zniknął. Jego miejsce zajęło pierwsze pytanie:
Cytat:
W czasie walki najbardziej polegam na:

Gdy regularny odpowiedział na nie, pojawiło się kolejne:
Cytat:
Stojąc przed zamkniętymi drzwiami, w jaki sposób je otworzysz?

Kolejne pytania pojawiały się po odpowiedzi na poprzednie:
Cytat:
Twój towarzysz walczy z przeważającą liczbą wrogów. Jest ranny. Tylko ty możesz mu pomóc. Jednak robiąc to, sam narazisz się na odniesienie ran. Co robisz?

Cytat:
Co przynosi więcej korzyści, działanie w pojedynkę czy w grupie?

Cytat:
Poświęcisz swojego towarzysza, by osiągnąć własny cel? Dlaczego?

To było ostatnie pytanie. Twarz Yshio znów pojawiła się na monitorze.
Cytat:
Dziękuję za udzielenie odpowiedzi na pytania. Twoje odpowiedzi zostały przeanalizowane pod względem przynależności do danej pozycji. Nim jednak poznasz werdykt, pozwól, że podzielę się z Tobą kilkoma informacjami.
Przed regularnym pojawił się okrągły przedmiot, wielkością przypominający piłkę do siatkówki.

Cytat:
To jest ATS, czyli Automatyczny Tłumacz Sferyczny. Dzięki niemu rozumiesz to, co inni powiedzieli lub napisali, jak i to, co zostało napisane lub wypowiedziane przez Ciebie, jest zrozumiałe dla innych. Może pełnić też funkcję torby. W środku jest trzy razy większy niż na zewnątrz.

Pozwól, że teraz przedstawię Ci pozycje, które występują w Wieży.
- pierwsza pozycja to Łowcy, walczą oni w pierwszym rzędzie, korzystając przeważnie z broni białej. Jest to główna siła uderzeniowa drużyny.
- druga pozycja to Obrońcy. Są podobni do łowców i mogą pełnić podobne funkcje, jednak ich głównym zadaniem jest ochrona reszty drużyny.
- trzecia pozycja to Zwiadowcy. Działają na obszarze wroga, gdzie pozyskują informacje, lub prowadzą działania dywersyjne.
- czwarta pozycja to Władcy Shinsu. Walczą głównie w drugiej linii, wykorzystując energię shinsu, do ranienia wrogów lub wspomagania sojuszników.
- ostatnia, piąta pozycja to Latarnicy. Korzystając z latarni, przetwarzają informacje zdobyte przez zwiadowców, opracowują taktykę walki lub wspomagają swych towarzyszy.

Wieża nie ogranicza Cię do rozwijania się w jednej pozycji, jednak kolejne testy wymagać będą drużyn, w których liczba przedstawicieli poszczególnych pozycji jest ograniczona.

Czy masz jakieś pytania, nim przejdziemy dalej?
 

Ostatnio edytowane przez Karmazyn : 17-03-2016 o 14:56.
Karmazyn jest offline