Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2016, 21:43   #4
Niecny

Niecny's Avatar

Reputacja: 0 Niecny jest na bardzo dobrej drodzeNiecny jest na bardzo dobrej drodzeNiecny jest na bardzo dobrej drodzeNiecny jest na bardzo dobrej drodzeNiecny jest na bardzo dobrej drodzeNiecny jest na bardzo dobrej drodzeNiecny jest na bardzo dobrej drodzeNiecny jest na bardzo dobrej drodzeNiecny jest na bardzo dobrej drodzeNiecny jest na bardzo dobrej drodzeNiecny jest na bardzo dobrej drodze
Pare lat temu kiedy graliśmy w W:M bardzo dużo, na sesjach występowały wątki "miłości".Piszę w cudzysłowiu ponieważ gracze posiadali swoje kochanki które jednocześnie były ghulami uzależnionymi od krwi swojego kochanka.Z perspektywy czasu patrze na to jednak z przymrużeniem oka ponieważ gdybym teraz miał prowadzic cos podobnego kładł bym wiekszy nacisk na to iż postacie graczy tak naprawdę nic nie czują do nich a one są jedynie ich marionetkami-żeby uwypuklić wyrachowanie wampirów i dać do zrozumienia graczom że JUŻ NIE SĄ LUDŹMI. Do takiego podejścia skłoniło mnie porwanie jednej z owych "kochanek". Gracz nie czuł obawy o nią-czuł wściekłość ponieważ ktoś zabrał mu jego własność i tu pytanie:-tak dobrze odgrywa zimnego drapiezcę czy jest tak płytki że nie może odegrać głębszego uczucia? Po lekturze W:R utwierdziłem się w przekonaniu że historie miłosne nie są domeną tego systemu-lepiej skoncentrowac sie na terytorium,polityce,intrygach. Wampiry zdobywające coraz wiecej sily krwi staja sie coraz bardziej wyprane z uczuc wiec raczej watpie by ktorys z nich-zaprawiony w bojach politycznych i majacy na tylku trochę blizn po "przyjaciołach"- zakochał sie nagle w innym wampirze czy człowieku. Co innego z erotyką-erotyk jak najbardziej pasuje do Wampira. Kwestie dobrego gustu oczywiscie leza w kwestii mg i graczy ale ja na erotyke w wampirze raczej celował bym w kluby dewiantow,zloty s-m,prostytucje,zywy towar. Świat mroku to obskurne miejsce.

Niecny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem