Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2016, 21:43   #4
Niecny
 
Niecny's Avatar
 
Reputacja: 1 Niecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumnyNiecny ma z czego być dumny
Pare lat temu kiedy graliśmy w W:M bardzo dużo, na sesjach występowały wątki "miłości".Piszę w cudzysłowiu ponieważ gracze posiadali swoje kochanki które jednocześnie były ghulami uzależnionymi od krwi swojego kochanka.Z perspektywy czasu patrze na to jednak z przymrużeniem oka ponieważ gdybym teraz miał prowadzic cos podobnego kładł bym wiekszy nacisk na to iż postacie graczy tak naprawdę nic nie czują do nich a one są jedynie ich marionetkami-żeby uwypuklić wyrachowanie wampirów i dać do zrozumienia graczom że JUŻ NIE SĄ LUDŹMI. Do takiego podejścia skłoniło mnie porwanie jednej z owych "kochanek". Gracz nie czuł obawy o nią-czuł wściekłość ponieważ ktoś zabrał mu jego własność i tu pytanie:-tak dobrze odgrywa zimnego drapiezcę czy jest tak płytki że nie może odegrać głębszego uczucia? Po lekturze W:R utwierdziłem się w przekonaniu że historie miłosne nie są domeną tego systemu-lepiej skoncentrowac sie na terytorium,polityce,intrygach. Wampiry zdobywające coraz wiecej sily krwi staja sie coraz bardziej wyprane z uczuc wiec raczej watpie by ktorys z nich-zaprawiony w bojach politycznych i majacy na tylku trochę blizn po "przyjaciołach"- zakochał sie nagle w innym wampirze czy człowieku. Co innego z erotyką-erotyk jak najbardziej pasuje do Wampira. Kwestie dobrego gustu oczywiscie leza w kwestii mg i graczy ale ja na erotyke w wampirze raczej celował bym w kluby dewiantow,zloty s-m,prostytucje,zywy towar. Świat mroku to obskurne miejsce.
 
Niecny jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem