Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2007, 00:04   #4
kszyk
 
Reputacja: 1 kszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skał
Pomysł dobry.
Mam pytanie: jak komunikują się między sobą członkowie ząłogi oficerowie? Interkomy pokładowe, jakieś osobiste komunikatory?

Sesja fajnie się rozwija
Mam taką prośbę, nie wym czy wam to przeszkadza, ale wolłabym zeby nie mieszać stopni "marynarskich" z "lądowymi". No nie wiem: zamiast Major Erin mogłoby być komandor podporucznik Erin, dla mnie lepiej to brzmi i łatwej się zorientować kto jest kto
dalej: St. Chorąży Johnatan „Elektro„ Arrows - rozumiem że stopień wynika z przeszlosci tego niewatpliwie miłego gentelmana ale chorązy to stopień ofierski wiec troche to kiełbasi. Moze lepiej dac mu sierżanta, albo zostawić chorążego i wąłczyć go w oficerów Marines?
Mogę dorobic jeszcze jakiegoś porucznika?
Aha i kto to jest zbrojmistrz, bo nie bardzo kumam (flota/marine,stopień obowiazki)
Pzodrawiam
kszyk
 
kszyk jest offline