Wątek: UnReal World
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2016, 09:58   #1
Dhratlach

Dhratlach's Avatar

Reputacja: 21166 Dhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputacjęDhratlach ma wspaniałą reputację
UnReal World

Moi drodzy,

Jako, że znalazłem miłość mojego życia która jest z nami już od 24 lat (czyli przekroczyła wiek przyzwolenia co dodatkowo mnie cieszy). Postanowiłem podzielić się moją znajomością z tą uroczą istotką.

UnReal World
to gra która powstała w 1992 roku i przez okres następnych lat była, i jest nadal, rozbudowywana i oszlifowana. Więc jaka jest tak na prawdę?

W głównej mierze jest to hardcorowy symulator przetrwania na dalekiej północy w epoce żelaza, gdzie mamy pełną dowolność w wyborze własnej ścieżki rozwoju. Chcesz być rolnikiem, rybakiem, myśliwym? Nie ma problemu. System tworzenia postaci jest rozbudowany, a cechy i umiejętności są jasne i przejrzyste. Dodatkowym atutem jest głęboko wyjaśniona mitologia oparta na dawno skandynawskich wierzeniach.

Jeżeli chodzi natomiast o możliwości edycji i modowania to są one jak najbardziej możliwe. Wystarczy zwykły Notatnik by dokonać wszelkich modyfikacji. Tak, dobrze słyszycie, Notatnik, a to wszystko dlatego ponieważ kluczowe pliki są zapisane w formacie .txt.

Jednym minusem jest brak języka polskiego, więc ta produkcja jest skierowana do osób znających ten język, a tekstu w grze jest nie mało. Nie mniej zapraszam do bliższej zajomości z tą perełką klasyki Survival Rogue-like.