Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2016, 22:03   #7
Karmazyn
 
Karmazyn's Avatar
 
Reputacja: 1536 Karmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłośćKarmazyn ma wspaniałą przyszłość
Pierwsze piętro: Zapoznanie z drużyną

Szóstka regularnych, należących do różnych ras, pochodzących z różnych światów i kierujących się różnymi zasadami w życiu, nagle znalazła się w jednym pokoju. Biorąc pod uwagę ich charaktery, zanosiło się, że ich przygoda w Wieży będzie wyjątkowo krótka, a ściany pokoju staną się jeszcze bardziej czerwone – tudzież zmienią trochę barwę, w zależności od koloru krwi, jaka na nie chluśnie. Jednak jakimś cudem, w pomieszczeniu miała miejsca szansa jedna na milion – a jak wiadomo, takie szanse sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć – przez co szóstka mniej lub bardziej różniących się od siebie istot nie rzuciła się na siebie, lecz tylko bacznie się wzajemnie obserwowała.

Najmniejszym z towarzystwa był… kot, stojący na dwóch łapach.

[media]http://i.imgur.com/tOTuQVH.jpg[/media]

Od końca tylnych łapek, do czubka spiczastych uszek skrytych pod czapką pilotką miał około 40 centymetrów wzrostu. Oprócz czapki miał na sobie kamizelkę bez rękawów sięgającą do pasa, do którego miał przymocowaną niewielką sakwę. W ręku trzymał żołędziowy młot, który mógł rywalizować z nim wielkością.

Druga od dołu była Ryoku. Trochę wyższy od niej był…

[media]http://i.imgur.com/8YeXDjZ.png[/media]

Gdyby Ryo urodziła się jakieś dwadzieścia lat później, z pewnością potrafiłaby zidentyfikować stwora górującego nad nią o całe 10 centymetrów. Przypominał dziewczynie skrzyżowanie pancernika z kasztanem. Dość mocno przykuł jej uwagę.

Kolejny w kolejce był człowiek – przynajmniej tak wyglądający na pierwszy rzut oka.

[media]http://s1.favim.com/orig/150521/anime-anime-guy-art-black-and-white-Favim.com-2751471.jpg[/media]

Białe włosy miał w nieładzie. Szare oczy beznamiętnie przeskakiwały od regularnego do regularnego. Ubrany był na czarno. W pozbawioną rękawów kamizelkę, płaszcz od niechcenia przerzucony przez lewe ramię i bojówki z licznymi kieszeniami. Do tego dochodziły jeszcze buty sportowe i rękawice bez palców, sięgające do połowy przedramion. Za pas wciśnięty miał czarny, tępy przedmiot, przypominający miecz.

Prawie najwyższy był Vixen. Przerastała go tylko syrena. Chociaż w jej przypadku trudno było stwierdzić czy była wyższa, czy dłuższa.

[media]http://img01.deviantart.net/e759/i/2013/050/5/2/aquarius___thank_you_10k_views__by_annahiwatari-d5vi12y.png[/media]

Jej włosy, ogon, stanik i coś, co gdyby było tego więcej, mogłoby uchodzić za spódnicę, były niebieskie. Do tego dochodziły złote bransolety na nadgarstkach i ramionach, złote pierścienie wpięte w ogon i złoty pas. W ręku trzymała wazę, z której docierał szum fal. Lewitowała kilkanaście centymetrów nad ziemią.

Pojedynek wzrokowy przerwały słowa dobiegające z niewidzialnych głośników:

– Witajcie, jestem Syrion, kierownik akademii. – wypowiedział je męski głos – Znajdujecie się na piętrze numer 1.80, co oznacza, że jest to 80 wersja pierwszego piętra. Gdyby ktoś z was nie wiedział, piętra mają swoje wersje. Pierwsze ma ich 123, drugie 122, aż do ostatniego, które występuje tylko w jednej wersji. Jesteście jedną z trzech drużyn, które – mam nadzieję – będą brały udział w zajęciach w mojej akademii. Jesteście drużyną czerwoną. Oprócz was będzie jeszcze drużyna żółta i niebieska. Drużyna to podstawowa jednostka funkcjonowania w Wieży. W mojej akademii, do testu prowadzącego na wyższe piętro zostanie dopuszczona drużyna z największą liczbą punktów. Punkty te będą sumą punktów poszczególnych regularnych należących do danej drużyny. Trzy osoby, które będą najwyżej w indywidualnym rankingu, dostaną coś ekstra. Punkty otrzymujecie za wykonanie różnych zleconych przez nauczycieli zadań. Możecie punkty zyskiwać, jak i tracić. Istnieje też szybsza droga do zapewnienia sobie udziału w teście. Wystarczy wybić pozostałe dwie drużyny. W tym celu jednak trzeba uzyskać zgodę na walkę od wszystkich dwunastu regularnych. Po tym wstępie przejdźmy zatem do pierwszych dwóch zadań, które was czeka. – wraz z tymi słowami, z sufitu wysunęła się czarna kula, trochę większa od ATSu.

[media]http://demandware.edgesuite.net/sits_pod20/dw/image/v2/AAID_PRD/on/demandware.static/-/Sites-pier1_master/default/dwa8625918/images/2922855/2922855_1.jpg[/media]

– Zacznę od łatwiejszego. - kontynuował męski głos - Macie godzinę na wydostanie się z tego pomieszczenia. Jednak żadne z was nie jest w stanie zrobić tego samodzielnie. Musicie ze sobą współpracować. I tutaj przechodzimy do drugiego zadania. Musicie się ze sobą zapoznać. Przez zapoznanie rozumiem znajomość: imienia, rasy, miejsca dotychczasowego zamieszkania, przypisanej pozycji, i mocy, którymi dany regularny włada. Pierwsza drużyna, która znajdzie się na zewnątrz, otrzymuje po 10 punktów i 2000 kredytów na osobę. Druga po 5 punktów i 1000 kredytów. Ostatnia dostaje jedynie 100 kredytów. Drużyna, która nie wyrobi się w ciągu godziny, odpada. Proszę zaczynać. Na wszelkie pytania odpowiem, gdy znajdziecie się na zewnątrz. Powodzenia.

Kawałek jednej ze ścian odsunął się, prezentując czarny ekran, taki sam jak w czasie bytności w pomieszczeniu na parterze. Jednak zamiast obrazu administratora piętra, widniała na nim liczba - 60 minut. Wraz z wypowiedzeniem przez kierownika akademii ostatniego słowa zegar ruszył, odliczając w dół.
 

Ostatnio edytowane przez Karmazyn : 11-03-2016 o 22:12.
Karmazyn jest offline