Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-05-2007, 14:34   #7
kszyk
 
Reputacja: 1 kszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skałkszyk jest jak klejnot wśród skał
Cytat:
Chorąży i starszy chorąży to podoficerowie ale jeśli ci to przeszkadza mogę zmienić na kaprala lub sierżanta.
No zawsze zapominam o tym że zlikwidowali korpus chorazych w WP. A nie jest tak ze chorązy to (pod)oficer po akdemii (odpowiednik midszypmena we flocie) który po odbyciu pierwszych przyziału ma dostać awans na oficera??
Ogólnie to chodzi mi o to że jak Elektro to chorązy to Flash przestaje byc najwyzswzym podoficerem - mi to nie przeszkadza, ale neiwiem co on na to
Rozumiem że ten zbrojmistrz, to porucznik Marines, którego jednym z zadań jako mojego asystenta jest kontorla uzbrojenia tak?

Cytat:
z lądowymi poza tym flota kosmiczna to zupełnie coś nowego i trudno to zaliczyć nawet do marynarki prawda?
Oczywiście ale ma najbliżej do floty niż wojsk ladowych. Nie mam nic przeciwko ale wtedy poprosiłbym o spis stopni po kolei we flocie ,tak żebym coś potem przypadkiem nie namieszał
 
kszyk jest offline