Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2016, 12:25   #4
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 15890 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
Cytat:
Nic nie wiesz Jasperze Snow.
Ano co prawda to prawda. Już w trakcie sesji wyszło (choć nie w postach, tylko w moim odczuciu), że Jasper nie lubi jak ktoś go upokarza. Już sama obecność Revalda była dla niego dość przykra, a jeśli dodać że za ryzykowną akcję odbicia barki dostał tylko nędzny ochłap w postaci pierścienia, to konflikt na tym polu był oczywisty. Druga sprawa to polityka, Jasper był bękartem Clementa i bardzo marzył o władzy, której od młodości nie posiadał a mu się należała. Po drodze wykombinował więc, że Isabel będzie dobrą partią dla niego, bo da mu szlachectwo i solidne wiano. Na drodze stał oczywiście Revald oraz jej kochaś i ci którzy z jakichś przyczyn nie poparli by Jaspera. Plan powoli się klarował, bo barka to były ogromne fundusze, a co za tym idzie realna siła w najemnikach i dziewkę do siebie miał przekonywać podczas podróży. Gdy Tumuliz zaatakował Revalda, Jasper tylko korzystał z okazji.

Jeden mam zarzut do Panicza, czasami tak piszesz, że ni cholery nie wie się o co w poście chodzi. Może tak z jedną butelkę mniej gdy siadasz do kompa.
 
Komtur jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem