Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2016, 20:56   #8
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Odpowiadając od końca. Sesja ruszyć będzie mogła pewnie w kwietniu pod koniec, może dopiero aż w maju. Już mówię dlaczego, żeby nie było ze leniwy jestem. Obecnie biorę udział w sesji Ulliego kultystami chaosu w warhammerze, z 6 3 można nazwać aktywnymi i sam Ulli pisał ,że śmiertelność będzie duża. Z końcem miesiąca kończą się dwie rekrutacje w których biorę udział, do Dragon Age i autorskiej strategii turowej. Z tych powodów nie chce zaczynać własnej przygody by nie mieć za dużo na głowie.

Co do określenia siebie. Po to zrobiłem też sondę by zobaczyć jak ludzie zainteresowani konceptem chcieli by grac. dok czy nie dok, szybko czy wolno? Jedno jest pewne. Pierwsza osoba i brak wewnętrznych monologów. Co zdecydowanie ograniczy posty niektórych. Jak dla mnie jest to już jedna solidna deklaracja.

Większe deklaracje pojawią się z rekrutacją. Dziękuję za trudno pytania Tadeus i wyciąganie ze mnie tych odpowiedzi.


Edit: A więc kolejna solidna deklaracja Dok będzie dostępny dla graczy by móc tworzyć szybkie i energiczne dialogi miedzy graczami oraz z MG. W tej kwestii będzie również obowiązywała zasada DOK72, czyli, że co 72 godziny dok będzie prze zemnie czyszczony i każdy dialog BG, który do tego czasu nie zostanie zakończony przepadnie. 3 dni to aż nadto czasu żeby rozwiązać dialog.

Kolejna deklaracja co do czasu odpisu, to wspomniane gdzieś wcześniej MG co 7 dni. Kto to tego czasu nie napisze, to będzie miał po prostu pecha.

Co się tyczny różnorodnych kart. Nie wszystkich trzeba przyjąć. Niektórych nawet nie można.

Nad scenariuszem się jeszcze zastanowię. Chodzi mi co prawda pewien pomysł na grę weteranami niedawnej wojny, którzy teraz zmuszeni są do bycia przemytnikami/łowcami nagród. To jeszcze muszę przemyśleć, ale mam na to dobry miesiąc.
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 15-03-2016 o 21:07.
Baird jest offline