Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2016, 11:54   #2
Flamedancer
Konto usunięte
 
Flamedancer's Avatar
 
Reputacja: 1 Flamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputacjęFlamedancer ma wspaniałą reputację
Cześć wszystkim!

Ogólnie mogę być jednocześnie Waszym najlepszym przyjacielem, jak i najgorszym koszmarem, ale i tak wszystkim będzie sterować Nami... No chyba że dojdzie do walki, to wtedy ja przejmę kontrolę nad otoczeniem. Mogę też (o ile w ogóle) walnąć jakiś post jako MG.

Zajmuję się mechaniką, o czym Pani MG już wspomniała. Kto u mnie gra lub ze mną grał, to wie, że ze mną żartów nie ma, ale przejdźmy do rzeczy.

1. Gramy na pełnej mechanice i wszyscy zaczynacie jako commonerzy. Korzystamy tylko z materiałów Paizo. Bardzo polecam stronę.

2. Zaczynacie bez traitów oraz drawbacków. Z czasem wszystko dostaniecie. Sprowadzi się do tego, że będziecie mieć dwa traity i dwa drawbacki (pierwszy raz w ogóle to zmieniam, normalnie jest 3+1)

3. Commoner nie jest Waszą ulubioną klasą - nie macie z niego bonusu do rozdania. Dostaniecie go dopiero wraz z otrzymaniem normalnej klasy.

4. Atuty wybieracie normalnie.

5. HP - na start macie osobiście całą kostkę (tu k6) + mod. z budowy. Większości z Was pewnie 6-7 wyjdzie.

6. Co do Hero Pointów - brak.

7. Jakby ktoś potrzebował pomocy przy KP, to niech da znać. Jestem tu aby Wam pomóc (choć nie zawsze => )

Na razie tyle mi przychodzi do głowy. Jak coś to pytajcie tutaj, na GDoc'u, PW, cokolwiek.

Powodzenia!
Przyda Wam się. *evil laugh*
 

Ostatnio edytowane przez Flamedancer : 16-03-2016 o 13:27.
Flamedancer jest offline