Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2016, 18:14   #9
Komtur
 
Komtur's Avatar
 
Reputacja: 1 Komtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputacjęKomtur ma wspaniałą reputację
- Twoją świtą księżniczko - zażartował głupio wojownik, a potem podszedł do tych, którzy jeszcze spali i kopniakiem w udo obudził ich - Jestem Osbern i proponuję układ. Skoro z jakichś przyczyn uznano że mamy być w grupie, to powinniśmy działać razem, a przynajmniej dotąd aż nie znajdziemy ofiary. W kupie łatwiej się będzie bronić.
Półelfka zrobiła minę jakby ugryzła cytrynę, wodząc oczami pomiędzy Osbernem, a Dolitem. Temu ostatniemu poświęcając więcej uwagi gdyż wciąż nie wiedziała jak ma rozumieć jego wlepiony w nią wzrok.
- Co to za kretyńskie znaki na waszych czołach…? - rzuciła już spokojniejszym, choć wyraźnie ciekawskim głosem.
- Kapłański żart, a może coś gorzej Księżniczko - Osbern ewidentnie miał dzisiaj nastrój na żarty, a może ta kobieta tak na niego działała - To jak dogadujemy się, czy każdy idzie własną drogą?
-Tak naprawdę to Znak, że niebawem będziemy chodzącymi truposzami - odparł sucho medytujący Xaazz, który właśnie otworzył oczy i wpatrywał się teraz w lico wojownika.
-A nagrodą za Wyrnon’a Ścierwojada nie zamierzam się dzielić.
- Nie mówiłem nic o podziale, tylko o współpracy przy tropieniu, przetrwaniu w dziczy i ewentualnym starciu z innymi łowcami. I co do cholery masz na myśli z tym znakiem? Wiesz co on oznacza? - zapytał zdziwiony wojownik.
-Ha! Xaazz wie wszystko mój głupiutki przyjacielu, jednakże ta wiedza ma swoją cenę. - rzekł dosadnie, a następnie pokiwał w powietrzu swoją sakiewką uśmiechając się przy tym szeroko.
- No tak to wiele wyjaśnia, ale niestety wszyscy frajerzy zostali w Bezentil - odpowiedział Osbern niezbyt miło.
 
Komtur jest offline