Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2016, 17:51   #2
MTM
 
MTM's Avatar
 
Reputacja: 1 MTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputacjęMTM ma wspaniałą reputację
Yey, ubiegłeś Dhratlacha!
Jako Twój były gracz powinieneś otrzymać ode mnie ten wspomniany feedback, ale... no nie mam wiele do powiedzenia, poza tym, że na ostatniej sesji bawiłem się świetnie i do dzisiaj wspominam Vortexa ciepło. Więc jeśli nadal pracujesz nad tym systemem, to jest to dla mnie wystarczająca informacja, by stwierdzić, że będzie jeszcze lepiej

Co do tematyki, to mi osobiście najbardziej przypadają opcje 2 i 3. Nie wiem, czy bardziej wolałbym walczyć z odpadkami i wysypiskami śmieci, czy z dziką, nieokiełznaną naturą. Oba przypadki mają w sobie spory potencjał. No ale jeśli miałbym się zdecydować na jedną tematykę, to raczej trójeczka.

Fajnie, że się za to wziąłeś. Jak tylko odkurzę sobie wiedzę z Vortexa, to mnie na pewno masz
 
MTM jest offline