Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2016, 15:42   #33
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
To zacznę pierwszy. Na bardzo duży minus tej sesji było to że za mało było nagich kobiecych piersi. To duży skandal w stosunku do aspiracji sesji, do bycia w przysłości kultowym serialem HBO.
Cóż, nie pozostaje mi nic innego jak posypać głowę popiołem. Na swe usprawiedliwienie dodam jedynie, że biorąc do sesji dwie cycate elfki z efektownie przewiewnym ubraniem, spodziewał się odpowiedzialniejszej postawy z ich strony, w rzeczonym temacie. Głęboko się na was zawiodłem i podkopaliście mą wiarę w ludzi. W końcu nie tylko MG odpowiada za poziom sesji i powinniście mieć w sobie choć odrobinę poczucia obowiązku. Nawet taki Gaspard, w nędznym, bo nędznym, ale jednak zastępstwie, koszuli z siebie nie zdarł.

Dodam jeszcze, że w planach był występ miss mokrego podkoszulka na bagnach, w wykonaniu Izabel, ale zamiast tego show, woleliście walić się po ryjach, więc...
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem