Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-03-2016, 12:52   #2
Lifeless
 
Lifeless's Avatar
 
Reputacja: 1 Lifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwuLifeless jest godny podziwu
Wiem, że wstawianie posta pod postem jest wbrew regulaminowi, zwłaszcza w tak krótkim odstępie czasowym, ale mimo wszystko pozwolę sobie spróbować, choćby ze względu na to, że będzie to wyglądało estetyczniej.

Tutaj bowiem wypowiem się na temat pierwszej tury. Przyjmujemy obecnie czas działania operacyjno-misyjno-szpiegowskiego, czyli 2 dni na odpisy, nie muszą być też tak długie, jak będą później.

Blaithinn, kanna - Wasze postacie siedzą wspólnie w sali wypełnionej śpiącymi dzieciakami, grają w szachy. Zakończcie scenę na tym, że orientujecie się, że coś jest nie tak, chyba nas atakują i na decyzji, którą w związku z tym podejmujecie.

Sakal, Orthan - wciąż jesteście na festynie, z dala od punktu zapalnego. Nie będziecie mieli pojęcia, że coś się dzieje, dopóki nie zauważycie, że Oliver odbiera jakąś wiadomość i praktycznie rzuca się w stronę posiadłości Lewisa. Pozwalam nawiązać z moim NPC'kiem krótką interakcję, ale bez szaleństw, to będzie bardzo ważna postać. No i spławi Was dosyć szybko, żeby właśnie odczytać podesłane mu dane.

Jaśmin - Aaron bodyguarduje podwórko Lewisa. Z tego co pamiętam, na komunikatorze dogadaliśmy się, że póki co gość będzie pasywny. Mam rację czy znowu coś przekręciłem?

Ano i w następnej turze dołączy do nas jeszcze Grave Witch. Póki co pozostaje Invisible Woman (badumts).
 
Lifeless jest offline