Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2016, 13:33   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Z chęcią zagrałbym w Cold City bo od dawna chodzi za mną żeby zrobić postać w klimacie lat 50tych i mam tu pomysł który by pasował jak ulał ale ograniczę się raczej do czytania bo niestety ze zdrowiem jakie mam to wolę nie ryzykować że zrobię sobie, mistrzowi i współgraczom zawód.
- No to powodzenia Bril życzę i zdrowia jeszcze więcej



Cytat:
więc wypada je uporządkować zaczynając od "najbardziej bym chciała pograć w..." do "no w sumie ok, też się przelecę na ten pomysł"
- Ooo... Mundrego to i warto zgubić i posłuchać... Świetny pomysł z takim wyszczególnieniem i listą priorytetów. Well done Zombi



Cytat:
Może tym razem Ci wyjdzie sesja bez czitów
- Sesja bez czitów? U Czitboy'a? No co za cziitt...



Cytat:
Swoją drogą twoja rozpiska wstępniaka do Młotka też by się nadawała na fajną sesję do Neuro : wojna, eksploracja ruin, rozbudowa bazy
- Bo taki zestaw sprawdza się w wielu wariantach i systemach. Też lubię grać w takie coś no prowadzić też jak widać



Cytat:
Ale że na drugie Ci na chrzcie Czitboj dali to sobie poradzisz .
- Ciiii!!! Tu paczają jeszcze tacy co się nie poznali na tych czitach! Daj im też szansę choć popaczać w błogiej nieświadomości



Cytat:
Tyle pysznych sesji ^^
- Noom... Mua się nie mógł doczekać giercowania w takim zestawie to sam zaczął coś dumać chociaż z tej drugiej strony stołu Ale dobrze, że Piratów poprowadzisz bo też nad nimi dumałem



Cytat:
Dałem Cold City, bo to gra o genialnych założeniach, choć z drugiej strony moje posty nigdy nie są za długie.
- Najważniejsze by była w nich deklaracja co robi dany hiroł. To jest dla mnie najważniejsze bo dopiero to wyraźnie posuwa akszyn w sesji do przodu. Więc deklaracja i decyzyjność. Reszta to bonus i bardzo indywidualna sprawa u każdego



Cytat:
czy to 1 strzały czy maja szanse na swoja kampanie? dalszy ciąg i los...
- Hmm... Nie bardzo wiem o co pytasz... Na razie to wsyzstko palcem po wodzie pisane na tym etapie. Ale ogólnie jak misiuję no to jakoś ciągną się te sesję i ciągną. Raczej nie nastawiam się, ze sesja skończy się po miesiącu czy dwóch.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest teraz online