Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2016, 13:36   #7
corax
Krucza
 
corax's Avatar
 
Reputacja: 1 corax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputacjęcorax ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Komtur Zobacz post
Zdecydowanie Mroczne Wieki.
Noted

Cytat:
Napisał Mira Zobacz post
Chętnie. Obie propozycje ciekawe. Byle jakiś sensowny czas na odpisy i wchodzę w to... jako ten Zakuty Łeb przede mną
Terminy będą sensowne, myślałam 5+2, ale ja dość elastyczna jestem i spinać się nie będę jeśli komuś coś się omsknie. Wiadomo, bez przegięć ze strony graczy i MG.

Cytat:
Napisał Asenat Zobacz post
Mam bardzo proste i mało wysublimowane wymagania. Toteż wikingowie, jak nie zagram, to chociaż pozerkam.
Zanotowałam... banda red hot chilli viking NPC dla Asenat... Grunt to doznanania estetyczne

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Hmmm obiecywałem sobie że nie będę się zgłaszać do sesji ale tutaj się nie mogę oprzeć i dam z siebie wszystko

Z wampirami mam ten problem że nie umiem za bardzo spiskować i knuć :P. Zagłosowałem na SF BO LATA 90TE XD Ale byłby ubaw z fotografiami do wklejania

Rozumiem że w Mrocznych Wiekach miała by być koteria wikingów ? Bo od dawna chodzi za mną koncept fajnego mnicha Bruha podążającego Ścieżką Niebios. Ewentualnie fajnie byłoby zagrać Kapadocjanem
Dzięki, Bril Tak, w Wikingach koteria, ale też bez narzucania sztywnych ram przez MG.

Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
Count me in. Przynajmniej jeśli chodzi o zainteresowanie
Policzone
 
corax jest offline