Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2016, 18:59   #6
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Cytat:
W D&D 4 może grać smokiem! jest taka rasa!
Chodzi Ci o Dragonborn? Wiesz, że ta rasa pojawiła się po raz pierwszy w D&D 3.5?

Cytat:
Do tego dochodzą rzeczy nie związane bezpośrednio z z tym podręcznikiem. Np. zarżnięcie Faerunu itd.
Raczej cofnięcie Faerunu do czasów Points of Light, czyli sedna tego settingu.

Cytat:
Bardzo chciałbym zobaczyć zastosowanie tej mocy na zjawie, purpurowym robalu, czy stalowym golemie.
Nie chce mi się teraz wertować podręcznik, ale gdzieś na początku było opisane, że te opisy są celowo mocno skrócone, tak aby każdy mógł opisać je na swój sposób. Zamiast strzelać magicznymi pociskami, można ciskać we wrogów czaszkami lub ognistymi pociskami. Wszystko zależy od pomysłu gracza, dla mnie to na plus.

Dla mnie ten system to fajna odmiana dla zwyczajnych, dość poważnych sesji D&D. Spotykasz się w gronie znajomych, lecą piwka, czipsy, pizza i rozgrywacie bez spiny sesję, którą przygotował dla was MG. Trochę casualowe to, ale prowadzi się to wygodniej i gra się ciekawie
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019
Warlock jest offline