Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-04-2016, 23:14   #1
Sirion
 
Sirion's Avatar
 
Reputacja: 1 Sirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputacjęSirion ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Dragon Age - Cena Zdrady

Witam wszystkich, którzy przebrnęli przez rekrutację!

Bardzo mi miło, że poświęciliście czas na napisanie postaci i zrobię wszystko, żeby nie zawieść waszych oczekiwań, mając przy tym nadzieję, ze będziemy się wszyscy dobrze bawić

Nie owijając w bawełnę przejdziemy do kwestii technicznych:
  • Piszemy w osobie trzeciej, podstawowa zasada, która nie podlega negocjacji.
  • Jestem zwolennikiem gry: deklaracja gracza - odpowiedź MG. Czyli opisujemy cel i intencje postaci, ja natomiast opisuję efekt. Im lepszy opis i lepszy pomysł, tym większa szansa na sukces.
  • Google doc - każdy otrzyma ode mnie wiadomość z linkiem, tak jak wspomniałem w rekrutacji - przydatne narzędzie, więc będziemy korzystać
  • Długość kolejki - 5 dni dla was, 2 dni dla mnie (z możliwością przedłużenia do 3 dni). Sesja ma dać nam wszystkim frajdę, więc jeśli ktoś nie może dać odpisu w tej turze - po prostu info dla mnie i sobie poradzimy
  • Sposób formatowania tekstu:
    Dialogi zawsze kursywą i zaczynamy od myślnika (-)
    Myśli postaci, własne spostrzeżenia również kursywa i pojedynczy apostrof (' ')
    Starajmy się formatować tekst, tak aby się dobrze go czytało! Czyli nie zbijajmy tekstu w jedną wielką masę, ale nie wahajmy się oddzielać go enterem i porządkować go
  • Avatar... Nie wymagam, jeśli ktoś chce może załączyć, ale nie jest to obowiązkowe. Natomiast każdy z graczy niech opisze wygląd zewnętrzny swojego bohatera w pierwszym poście!
  • Niech każdy uzupełni sobie później panel postaci, wpisze tam ekwipunek i proszę, abyście go pilnowali. Pozwoli nam to kontrolować sytuację w trudnych momentach i da nam pogląd na to co aktualnie posiada nasza postać.
  • Kwestia rozwoju postaci - pomimo, iż gramy storytellingowo to tak jak w normalnym życiu - postać może nauczyć się nowych umiejętności i nabyć nowe cechy. Zasada jest bardzo prosta, żeby się czegoś nauczyć postać musi spędzić dużo czasu ćwicząc (a najlepiej znaleźć osobę, która będzie chciała ja tego nauczyć), natomiast pamiętajcie, że musi to być uzasadnione i nikt w dwie godziny treningu nie opanuje strzelania z łuku do perfekcji
  • Proszę, żeby każdy wpisał się w tym temacie i potwierdził chęć gry (celowo umieściłem na końcu listy, żeby sprawdzić czy ktoś to wszystko czyta )

Właściwie to tyle Jeśli ktoś ma jakieś uwagi, sugestie, to zapraszam Nie gryzę, jestem raczej cierpliwy i wyrozumiały oraz raczej nie marudzę

Będę starał się nie zdradzać szczegółów waszych postaci innym, pozostawiając wam decyzję ile chcecie na chwilę obecną ujawnić

Co do pierwszego posta, to sądzę, ze powinien pojawić się do jutra.

Jeśli byłyby pytania to zapraszam na gg, doca, maila czy pw

No i cóż, życzę wam (i sobie) dobrej zabawy - bo to jest w tym wszystkim najważniejsze!
 
__________________
"Przybywamy tu na rzeź,
Tu grabieży wiedzie droga.
I nim Dzień dopełni się,
W oczach będziem mieli Boga."
Sirion jest offline