Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-04-2016, 00:07   #6
Hakon
 
Hakon's Avatar
 
Reputacja: 1 Hakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputacjęHakon ma wspaniałą reputację
"Zbrojownia" Daje szczegółowy opis cen itd. Jeśli nie masz pojęcia o wartości w średniowieczu różnych rzeczy to dobrze kupić. Jeśli masz graczy skrupulatnych co do kasy też warto.
"Bestiariusz" mam. Raz tylko czytałem. Nie potrzebny okazał się. Chyba, że chcesz tworzyć przygody ze wszystkimi rasami, potworami. Jeśli się skupisz na ciemnej stronie to "Księga spaczenia" załatwi sprawę. W sumie tu chaos, kultyści itd są głównymi wrogami. Tam wiele legendarnych potworów jest.

Dowiedziałbym się kim chcą gracze grać. Np. magiem no to bym "Królestwo magii" nabył.

-Podręcznik podstawowy.
-Dziedzictwo Sigmara
-Zbrojownia Starego Świata
Bez tego się nie ruszam na sesje.

-Księga magii
-Księga spaczenia
-Karak Azgar
To czasami używam. Księga magii jeśli mam maga w ekipie lub sporo z nią rzeczy w przygodach związane.
Spaczenia podobnie jak wyżej ale o przygody chodzi. Na początek niekoniecznie.
Azgar. No jeśli masz fanatyka krasnali musisz mieć a i do przygód się przyda chociaż Stary Świat jest wielki i szeroki.

Ja jeszcze lubię "Dzieci rogatego szczura" świetna rasa na przeciwników dla graczy. Śmieszna i zabójcza. One są wszędzie a i urok od nich bije

Resztę olej. Jak będziesz w bibliotece lub księgarni przejrzyj czy coś Ciebie zainteresuje jeszcze. Także nie zapomnij o Bretonii. Dwa dodatki jeśli Ciebie stać i chcesz się w to bawić. Ale na początek odradzam za wiele by tego było.
 

Ostatnio edytowane przez Hakon : 05-04-2016 o 00:10.
Hakon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem