Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2007, 10:28   #10
Idrith
 
Reputacja: 1 Idrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skałIdrith jest jak klejnot wśród skał
Wydaje mi się że większość graczy chcących grać "na poziomie" lubi wiedzieć jak wyglądają pewne sprawy.
Dla mnie nadal jest niejasne to co napisał nasz MG odnośnie naszej tam obecności. Na początku że jest to "przymusowe" (kilka postów wyżej), przed chwilą że zgłosiliśmy sie jak "reszta" i zostaliśmy wybrani do obsadzenia poważniejszych stanowisk....

Pomijając to, tu nie chodzi o opowiedzenie nam sesji, ale o sensowne wprowadzenie i jasne przedstawienie celu. Doskonale rozumiem ze typ jest niemiły itd, ale to nie zmienia faktu że jak nie bede wiedziala o co chodzi to nie bede mogla zrobic nic sensownego. Nie lubie na sesjach sytuacji typu : "z punktu widzenia postaci to zadanie jest bezsensowne, nigdy by czegoś takiego nie zrobiła ale pójdę tam i nie będę pytać bo tak chce MG".


NW.- Nie wiem czego sie czepiasz. Masz pretensje do kogoś że pyta i chce sobie POGRAć a nie łazić bez zrozumienia i sensu? Już widzę twój sposób grania, staram sie uszanować to co preferujesz ty, więc proszę cię abyś szanował to co lubią inni, bo twoje komentarze nie są ani odkrywcze ani zabawne.
 
Idrith jest offline