Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2016, 12:17   #3
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
Pochodzenie: Cyborg. Posterunek jest chyba jedyną możliwością by postać zaczęła grę z jakimś cyberwszczepem. Czy to oko, ręka czy ucho liczy się jak wszczep. Więc poczitowałem i uznałem, że postać może mieć jeden wszczep tak jakby wzięła pochodzenie z Posterunku z odpowiednią Cechą ale nie musi mieć z nim nic wspólnego. Wówczas oczywiście dobrze jest jakoś rozsądnie uzasadnić jak Postać weszła w posiadanie takiego implantu bo w końcu sama raczej sobie go nie zamontowała. Raczej wiązałoby się to z jakimiś dramatycznymi wydarzeniami bo sprawnych członków raczej nikt na ochotnika nie da sobie amputować więc jest pole do popisu.
Moim zdaniem nie jest to do końca fair. Jest dobry powód dla którego tylko Posterunek posiada cechę pozwalającą posiadanie cybernetyki. Wynika ona z opisu samego Posterunku i specyfikacji postaci które stamtąd pochodzą. Jeśli byle łachmyta z każdego zakątka stanów może mieć wszczep ot tak to Posterunek traci niejako swój klimat i tę specjalną otoczkę. Jeśli faktycznie miałoby być coś takiego wprowadzonego do sesji że każdy żul nieważne skąd pochodzi może mieć wszczep to Posterunkowa cecha "Człowiek czy maszyna" powinna dawać 2 wszczepy albo bardzo spory upust na kupno jakiegoś wszczepu dodatkowo. Mówiąc bardzo spory upust mam na myśli naprawdę BARDZO BARDZO DUŻY upust. Jedyne miejsce poza Posterunkiem gdzie wszczepy mogłyby być w miarę "dostępne" i "naturalne" to Miami (niewtajemniczonczych odsyłam do Nationbook'a Miami). No bo nie oszukujmy się: Hegemoniec Debil z Cyber-Uchem albo Okiem? Teksańczyk? Średnio średnio. Oczywiście wszystko można wiarygodnie ułozyć w jedną piękną całość żeby nikt nie mógł się przyczepić ale it's not right żeby wszczepy mógł wziąć każdy. Jak już wspominałem wczesniej: Jeśli faktycznie już postanowiłeś tak zrobić to zabierasz Pochodzeniu z Posterunku specjalną cechę, z której słynęło. Trzeba się jakoś Posterunkowcom zrewanżować.
 
AdiVeB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem