Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2016, 13:54   #7
AdiVeB
 
AdiVeB's Avatar
 
Reputacja: 1 AdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumnyAdiVeB ma z czego być dumny
Moim zdaniem cecha "Empiryk" przede wszystkim powinna opierać się na strzelaniu. Na 100% to po prostu błąd. I ja rozumiem że Atak, Obrona, Inicjatywa, Charakter to zwarciowe... ale zabierz z tej czwórki Obronę i masz walkę strzelecką... bo Atak to Atak. Nieważne czym jeśli już chcemy spierać się o dokładną interpretację. Albo nie łącz tego w całość. Po prostu bonus w Ataku (jakimkolwiek), obronie, testach Charakteru czy Inicjatywy.

A co do Posterunku, nie przekonałeś mnie. Ja rozumiem że każdy może mieć ale gdzie jak gdzie. Na Posterunku jest o wszczepy najłatwiej. Jednak to oni mają swieży dostęp do sprzętu i najlepszych speców. Powinno to być jakoś odzwierciedlone skoro już mają być dostępne "powszechnie" że tak się wyraże. A Posterunek się z byle kim nie dzieli wiedzą i wszczepami.
 
AdiVeB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem