Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-04-2016, 15:57   #4
Baird
 
Baird's Avatar
 
Reputacja: 1 Baird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputacjęBaird ma wspaniałą reputację
Dwarf, liczę, że nie. Mam głęboką nadzieję, że doprowadzę ją do końca. W przeciwieństwie do poprzednich, nie mam tak wielkich planów co do fabuły, a i mechanika będzie prostsza (w inkwizycji chciałem stosować, mapy, rolle i inne takie zabawki), tu będzie tylko 6 graczy, moje wierne dwie czerwone dziesiątki i dobra historia. Jeśli na horyzoncie pojawią się jakieś problemy (ostatnim razem był to problem z kartą sieciową) to zamiast kończyć sesję, postaram się o wsparcie w postaci drugiego MG, który otrzyma jasne i klarowne wskazówki co robić.

Clut ten Hawkwood to miał w sobie mało z krzyżowca, ale historia ciekawa, jeśli prawdziwa. Co do dokumentu to tak jak pisałem, możesz zagrać niemową (to dopiero wyzwanie), albo introwertykiem. Skąd u ciebie taka niechęć do tego narzędzia?
 
__________________
Man-o'-War Część I

Ostatnio edytowane przez Baird : 07-04-2016 o 16:03.
Baird jest offline