Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2016, 10:09   #14
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Chciałbym prosić jednakże tylko o cenę Stalowego Barku. Jeśli byś zerknął do Bohatera ^2 na ten wszczep i mi go wycenił. On nie powinien być drogi bo to tylko kawał blachy na barku i w sumie ma więcej minusów niż plusów. Nie mniej jednak strasznie mi odpowiada wizualnie. Może na niego uzbieram na którejś z sesji.
- Adi nie da się ustalić ceny chleba razowego bez ustalania relacji z chlebem białym, resztą pieczywa, żywności i zarobków Więc by to zrobić z sensem trzeba i tak i tak zrobić cały cennik. A jak na to się sprawy mają no to wpsomniałem wyżej.

- A jakieś wszczepy w grze widzę raczej jako jakieś questy albo efekt wypadków i też questy. Nikt raczej nie utnie sobie ramienia by byćmoże kiedyś mieć cyberramię. Co innego jak wda mu się z rany zakażenie i trzeba amputować rękę. No to jest za czym się zakręcić.


Cytat:
A właśnie. Wiesz już może kiedy można się spodziewać rekruty do tych "Łowców" całych? Bo niektórzy już bardzo czekają. A jak nie rekruta to chociaż kilka konkretnych info czyli przede wszystkim: sceneria. Na którego z "Łowców" się "czaić"? Bo na dobrą sprawę "łowców" różnego typu jest bardzo dużo no nie? Maszyn, Mutantów, Głów, Gambli na tym jednym info mi zależy.
- Tak chyba mogę już coś powiedzieć więcej na przykład takie cóś: http://lastinn.info/rekrutacje-do-se...tml#post622289
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem