Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-04-2016, 13:14   #9
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja też. Do końca tygodnia będzie koncepcja albo i całe KP. Może skoro mamy robić team, to niech się chętni zgłoszą? Jakoś to ogarniemy profesyjnie? Może nawet koncept ekipy się wyklaruje?
- W sumie to wolałbym by się tutaj chętni dookreslili kto i z kim chciałby przyjść byśmy wszyscy mieli jakieś rozeznanie rynku.

- Ekipę dobiorę sobię ja Na podstawie skompletowanych zgłoszeń i schematu 4x2 na koniec terminu rekruty. Jak będzie wiadomo kto się i z kim dostał myślę, że wówczas będzie odpowiedni moment na ustalenie jakiegoś tam profilu i wyglądu Drużyny. Bo sobie umyślimy pwoiedzmy oddział najemników czy gangerów a na końcu się okaże, że żadnego takiego nie ma w ostatecznym składzie i trzeba będzie coś wydumać na taką okazję.



Cytat:
Bardzo chętnie wezmę udział w sesji, jednak nie bardzo znam się na tworzeniu postaci w oparciu o podręczniki Neuro. Mógłbym liczyć na jakąś pomoc, linki do podręczników, panie MG?
- No ja linków do podręczników nie mam jako takich. Myślę, że przynajmniej podstawka powinna być w miarę osiągalna gdzieś w sieci. Z papierem czy pdf przed oczami obydwu dyskutantów znacznie lepiej się idzie porozumieć Ale jakby co spoko mogę pomóc nakreślić postać. Co do tworzenia postaci polecam zerknąć chociaż pobieżnie na ten art co mua parę dni temu nabazgrał o tworzeniu postaci właśnie.



Cytat:
A ja mam pytanie czy tolerujesz niekonwencjonalne dodatki takie jak Feminoshima? Podsunął mi on pomysł na ciekawą babkę.
- Z fanbooków dopuszczam "Ołów" i "Łowców". Te dwa + oficjalne podręczniki. Na moje oko to starcza aż nadto na zmajstrowanie postaci na potrzeby tej sesji.



Cytat:
Czy edenowskie faux pas w postaci nagłego odejścia przeszkodzi mi w rekrutacji na sesję łowców? Bo czytało się ciekawie i rysuje mi się koncepcja czerwonoskórej rangerki.
- Real to real a forum to forum. Jak chcesz wziać udział, poczytaj rekrutę, podumaj i sprokuruj postać a potem wyslij
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline