Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-05-2007, 20:30   #24
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Mały offtop nam się zrobił :P Ja zdawałam rozszerzony i naprawdę żałuję, bo tematy były mało przyjemne :/ ale jestem dobrej myśli Wybrałam temat o prowincji z dołączonymi fragmentami "Pani Bovary" i opowiadania Brunona Schulza. Właśnie słyszałam, że mieliście tekst do bani - coś o samotności jeśli dobrze pamiętam Ja miałam o dziennikarstwie - też nie najprzyjemniejszy, ale wypracowanie było jednak trudniejsze.

Zdaję jeszcze angielski, niemiecki, historię i łacinę (Boże świeć nad moją duszą) I będę starała się dostać na filologię włoską. A ty z biologią i niemieckim to gdzie? Farmacja czy coś ?
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline