Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-04-2016, 15:31   #9
Mekow
 
Mekow's Avatar
 
Reputacja: 1 Mekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputacjęMekow ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich współgraczy Oraz MG Zapowiada się ciekawa przygoda

Cytat:
Napisał sunellica Zobacz post
Słuchajcie przychodzę z pomysłem, otóż nasze postacie razem podróżują od pewnego czasu, znają się, lubią. Co wy na to, by zrobić w jednym wspólnym poście, taki zbiór informacji, w którym każdy z nas, napisze coś o swoim bohaterze, o czym wiedzą inni, np. kto ile ma lat, z jakiej planety pochodzi, ile czasu przebywa w Feniksowym składzie, co lubi, czego nie lubi, może jakiś fun fakt z historii BG, itp.
To by ułatwiło nam dialogi, gdyż mielibyśmy jakieś tło na którym moglibyśmy operować. Co wy na to? przyjmijmy, że jak wszyscy będą za, wyślą PW do Buki i ona później wrzuci w jeden post takie info.
Zasadniczo mój pierwszy post na sesji będzie zawierał sporo takich informacji. Ale jak najbardziej popieram pomysł umieszczenia takich danych w jednym miejscu. Zwłaszcza, że nasze postacie niekoniecznie musiały ujawnić o sobie już wszystko, ale jak najbardziej mogą poznać się jeszcze lepiej podczas sesji; A taki dokument z danymi można będzie łatwo edytować, w przeciwieństwie do edytowania pierwszego posta (to byłoby baaardzo dziwne).

Mój post będzie najprawdopodobniej w piątek
 
Mekow jest offline