Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-04-2016, 12:40   #10
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aleksiej pokręcił głową.

„Przywitanie” przez Avestian nie było miłe, co to to nie. Ledwo co podali mu swoje imiona i nie zaprosili do środka na herbatę i ciasteczka. Nie takiego traktowania spodziewał się Eskatonik, ale cóż, Światynia Avestii nie bez powodu miała swoją reputację.

Holly z zainteresowaniem przyglądał się dyskowi, który przeglądali jego bracia. Na pierwszy rzut oka wyglądał jak dysk holograficzny, ale po chwili Aleksiej zrozumiał, że to lustro do radaru laserowego.

- Oj, bracie, mylisz się – odparł spokojnie kapłan – To nie dysk holograficzny, choć w pierwszej chwili i ja tak myślałem. To najzwyczajniejsze w świecie lustro, wykorzystywane w technologiach laserowych. Oh, być może „najzwyczajniejsze” nie jest odpowiednim terminem, bo to dosyć rzadka technologia, ale jednak nie jest to nic nielegalnego. Prawda? – ostatnie pytanie skierował z miłym zainteresowaniem w stronę kupca w opałach.

- Widzicie bracia, znam się trochę na technologii i medycynie. Jeśli nie zechcecie mnie przyjąć pod swój dach z braterskiego umiłowania możecie to zrobić ze względu na moją wiedzę, którą oczywiście zamierzam się z Wami podzielić. Myślę, że zarówno ja jak i Wy wyjdziemy dobrze na takim układzie, nie sądzicie? - spytał z uśmiechem Avestian.
 
Kaworu jest teraz online