Wątek: Zagraj ze mną!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-04-2016, 11:27   #2
Baczy

Baczy's Avatar

Reputacja: 546 Baczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnieBaczy jest jak niezastąpione światło przewodnie
Ja oczywiście wbrew założeniom, a co, buntownicza krew! Podam nei nazwę gry, a portalu. Z planszówkami. Takimi porządnymi.

Board Game Arena: Zagraj w gry planszowe online! • Board Game Arena

Może nie ma tam "7 cudów", "Pandemii" czy "Robinsona Crusoe", ale są na przykład "Cztery pory roku", "K2", "Sabotarzysta", "Race for the Galaxy", "Libertalia" i sporo innych, również klasyczna gra w kości, szachy czy inne kierki. I to wszystko za darmo. Z oryginalnymi grafikami. Po polsku. Średnio koło tysiąca graczy online. Można organizować turnieje, i grupę też jakoś można założyć.

Więc jak ktoś lubi planszówki i karcianki, nie ważne czy o poziomie zaawansowania Talizmanu czy wyższym, radzę obczaić.