Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-04-2016, 09:11   #27
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Podręczniki owszem, są drogie, ale jest też możliwość korzystania z SRD i można grać lub prowadzić bez innych podręczników (przeprowadzając się wziąłem ze sobą tylko dwa podręczniki i SRD na PDF, a mogłem się obyć bez tych podręczników i dalej prowadzić). Do piątej edycji właściwie nie potrzebujesz nic poza Player's Handbook - potwory sam możesz tworzyć, bo to tylko kilka statystyk (ja tak na początku robiłem z 3 edycją, bo miałem tylko Player's Handbook), a Podręcznik Mistrza Podziemi dodaje kilka elementów urozmaicających rozgrywkę, ale nie są one wymagane.

No i jest jeszcze Paizo, które na stronie Paizo.com/prd udostępnia wszystkie swoje podręczniki z półrocznym poślizgiem. Od kupionych różnią się one brakiem obrazków.
 
__________________
[URL="www.lastinn.info/sesje-rpg-dnd/18553-pfrpg-legacy-of-fire-i.html"][B]Legacy of Fire:[/B][/URL] 26.10.2019

Ostatnio edytowane przez Warlock : 17-04-2016 o 13:31.
Warlock jest offline