Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-05-2007, 20:46   #26
Latilen
 
Latilen's Avatar
 
Reputacja: 1 Latilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodzeLatilen jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Napisał Asshilis Zobacz post
Latilen - ustalenia dotyczące stylu pisania wprowadzone w życie.
Dziękuję bardzo

Cytat:
Napisał Asshilis Zobacz post
Jeśli już macie offtopować, to róbcie to w PS do innych postów.
Nie ma sprawy, wszechmocny MG Zresztą na razie nie ma co omawiać - dopiero w poniedziałek :P

Cytat:
Napisał Asshilis Zobacz post
PS. Polski, angielski, niemiecki, historia i łacina - do matury jeszcze trochę mam, ale na chwilę obecną wybrałbym dokładnie to samo .
To krzyżyk na drogę - widzisz ja właśnie cierpię i zamiast się uczyć czytam Cortazara "Grę w klasy" Ale szczerze mówiąc cieszę się z wyboru, którego dokonałam - tylko nadal nikt nie rozumie, czemu będąc na mat.-fiz. wybrałam łacinę Ale to pozostanie moją słodką tajemnicą.

PS. A dlaczego to byś wybrał? I gdzie chciałbyś się dostać?
 
__________________
"Women and cats will do as they please, and men and dogs should relax and get used to the idea."
Robert A. Heinlein
Latilen jest offline