Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2016, 16:23   #5
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Ja się nie mogę pochwalić takimi historiami, z powodu ich braku
Osobiście też uważam Lasombra za co najmniej ciekawy klan, ale też Assamitów uważam za fajnych ale już ich dyscyplina Śmierć już mnie nie kręci.
I wyobraźcie sobie taką sytuację z Demencją, jest jakiś świadek przestępstwa, matactwa czy innego nie akceptowalnego zachowania w społeczeństwie Bydła, można oczywiście można go przekupić, można go "zniknąć", można go nawet przekonać, ale po co ryzykować że to i tak nie przejdzie. Nie lepiej namieszać mu tak w głowię że żaden sąd nie będzie mógł uznać jego zeznań za ważne skoro gość/gościówa jest chory psychicznie? Wiem że pijawki mają adwokatów, sędziów, prokuratorów czy innych policjantów za swe marionetki, ale i tak można uniknąć w ten sposób pociągania za sznurki
 
Raist2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem